Kapat
Type at least 1 character to search
Yukarı Dön

Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal Medya Yönetimi Nedir? 

Dijital pazarlamanın en önemli kanallarından birisi ise sosyal medya platformları dır. Kullanıcılar ortalama günde en az 2 saatini bu mecralarda geçirdiklerinden ötürü artık ihtiyaçlarını bu kanallar yolu ile karşılamakta. Bu yüzden ürün ve hizmetleri olan markalar profesyonel bir şekilde sosyal medya yönetimi hizmeti alarak bu platformlarda kullanıcılarına ürün ve hizmetlerini sunmaya çalışır. Sosyal medya yönetimi; sosyal medya platformlarında sayfa ve hesaplarının nasıl kullanılması gerektiğini, bu süreç içerisinde hangi yolların izleneceğini, acil durumlarda hangi yöntemlerin kullanılacağını, marka yönetiminin nasıl yapılması gerektiğini ve tüm bunların koordineli bir şekilde yönetilmesi gibi tüm durumlara verilen genel bir isimdir. İşte Pera Kolektif bahsedilen bu süreçleri profesyonel ekibi ile kusursuz bir şekilde yöneterek markanızın bu mecralarda daha iyi bir konuma gelmesini sağlamaktadır.

social_09

Pera Kolektif Sosyal Medya Yönetiminde Neler Yapar ?

  • Ürün ve Hizmetlerinize Uygun Hedef Kitleyi Belirleriz: Sosyal medya yönetiminde en önemli konulardan birisi doğru hedef kitleyi bulabilmektedir. Pera Kolektif işte tam olarak bu noktada markanız için gerekli analizleri yaparak kullanıcıların yaş aralığı, cinsiyet, ilgi alanları ve nelerden hoşlandıkları gibi önemli kırılımları hesaplayarak bir hedef kitle belirler. Belirlenen bu hedef kitle üzerinden ise belirli reklam stratejileri oluşturarak bu kitle ile etkileşime geçilir ve kullanıcıların web sitenize yönlendirilmesi sağlanır.

 

  • İçerik Yönetimi İle Markanızı Ön Planda Tutarız: İçerik sadece sosyal medya yönetiminde değil aynı zamanda arama motorları içinde oldukça büyük bir öneme sahip olduğundan, Pera Kolektif olarak profesyonel yazarlarımız ile hem sosyal medya hesaplarınız hemde web siteniz için Seo uyumlu ve kaliteli içerikler hazırlamaya özen gösteririz. Bu içerikleri hazırlarken belirlemiş olduğumuz hedef kitle ile uygun olmasına dikkat eder ayrıca tamamen özgün bir yaklaşımla içeriklerimizi üretiriz.

 

  • Rakiplerinizi Analiz Eder Sizi Onlardan Farklı Kılarız:  Pera Kolektif olarak sosyal medya yönetimi sürecinde gerekli bütün analizleri yaptığımız gibi rakiplerinizin bu kanallarda ne tür çalışmalar yaptığını takip ederek sizler için tamamen farklı ve özel stratejiler hazırlar ve rakiplerinizden daha farklı ve özgün olmanızı sağlarız. 

 

  • Farklı Reklam Stratejilerimiz İle Markanızı Ön Planda Tutarız: Sosyal medya yönetimi sadece içerik ve video paylaşımından ibaret olmadığı gibi belirli zamanlarda ürün ve hizmetleriniz için dikkat çekici kampanyalar yapmak isteyebilirsiniz. İşte tam olarak bu noktada Pera Kolektif sizler için belirlemiş olduğu en uygun bütçe ile farklı reklam modelleri hazırlayarak ürün ve hizmetlerinizin daha ön planda olmasını ve kullanıcıların web sitenizi daha sık ziyaret etmesini hedefler.

 

  • Raporlama Hizmetimiz İle Tamamen Şeffaf Bir Süreç Yönetiriz: Pera Kolektif’in sosyal medya yönetiminde sizler için sunmuş olduğu bu profesyonel çözümler ile tanıştığınızda yapılan her işlemler sonucunda sizlere isteğinize göre günlük, haftalık ve aylık raporlar hazırlayarak markanızın güncel durumu hakkında daima bilgi veririz. Bu süreçte yapacağımız her çalışmada sizlerden onay alarak ilerler ve bizlere sormuş olduğunuz her sorunuzda tamamen samimi bir şekilde sizlere cevaplarını iletiriz. 

Bizimle İletişime Geçin