Kapat
Type at least 1 character to search
Yukarı Dön

Rezervasyon Web Tasarımı

Günlük yaşantısında insanlar kısa veya uzun süreli olarak bir süre tatile gitme planları yapabilmektedir. Bunun içinde her ihtiyacın dijital kanallar ile çözüldüğü bu dönemde insanlar, gidecekleri oteli, acenta şirketini ve daha birçok önemli tatil detayını dijital mecralar aracılığı ile halletmekte. İşte bu nokta otellerin ve acenta şirketleri kendi web siteleri ile insanların dikkatini çekmelidir. Pera Kolektif ise tam olarak bu konuda profesyonel rezervasyon web tasarımı çözümleri ile, ayrıca özel yazılım rezervasyon web tasarımı ve uzman tasarım ekibi ile otel ve acenta markalarını değerli bir konuma getirmektedir. 

Pera Kolektif Nasıl Bir Rezervasyon Web Tasarım Hizmeti Sağlar?

Bir web sitesi tasarımı yapılırken öncelikli olarak gerekli araştırmalar yapılmalıdır. Pera Kolektif ekibi bu süreçte otel veya acenta şirketinizin web sitesi hakkında sektör ve rakip analizi, eklenecek görsel ve videolar, hizmet verilen lokasyonlar ve daha birçok önemli konu hakkında sizlere bir rapor hazırlayarak süreç için ilk adımını atar. Peki Pera Kolektif bunların dışında tasarım sürecinde sizlere ne gibi ayrıcalıklar sağlar?

  • Otel veya acentanız için sizlere birbirinden farklı tasarım seçenekleri sizlere sunar ve seçtiğiniz tasarım ile ilgili önemli detaylar verir.

 

  • Arama motorları tarafından oldukça önemli bir konu olduğundan Web sitenizin mobil uyumlu olmasına kesinlikle dikkat eder.

 

  • Yapmış olacağı analiz ve araştırmalar sonucunda, rakiplerinizden sizleri adeta farklı kılacak içerikler üretir ve müşteriler tarafından markanızın daha ön planda olmasını sağlar.

 

  • Markanızın arama motorları tarafından daha iyi bir konumda olmasını sağlamak için web sitenizi Seo uyumlu olacak şekilde tasarlar. Eğer arama motorlarında daima üst sıralarda bulunmak ve dikkat çekmek istiyorsanız ekstra olarak Pera Kolektif sizler için SEO hizmeti de sağlamaktadır.

 

  • Web siteniz için uzman grafik tasarım ekibi tarafından tamamen özel görseller hazırlanır. Bu sayede rakiplerinizden daha farklı bir konumda olmanız sağlar. Ayrıca bu hizmet sadece görseller ile değil videolar ile de desteklenmektedir.

 

  • Sadece web site tasarımı değil uygun görmeniz takdirde Pera Kolektif otel veya acentanız için daha kapsamlı bir sektör analizi yaparak markanızın itibar ve sosyal medya çalışmalarını yürütmektedir. Bu sayede yapılan profesyonel stratejiler ile firmanızın daima dikkat çeken bir konumda olması sağlanır.

Rezervasyon Web Tasarımı Ücretlendirmesi Nasıl Olur?

Tatil sektörü, mevsimsel olarak sürekli rekabetin fazla olduğu konumlardan birisidir. Bu sektörde birbirine benzer oldukça fazla otel ve acenta firmaları bulunmaktadır. İşte bu sebepten dolayı Pera Kolektif markanızın bu benzerliklerden farklı kılmasını sağlayacağı için sizlere en uygun fiyat teklifini sunmaktadır. Yapılan çalışmalar boyunca sizlere daima rapor verilerek süreci oldukça şeffaf bir şekilde yöneten Pera Kolektif’in bu uygun fiyatlı hizmetinden markanızın daha iyi bir konumda olması için mutlaka faydalanmalısınız.

Bizimle İletişime Geçin