Kapat
Type at least 1 character to search
Yukarı Dön

Portföy Web Tasarımı

Portföy Web Tasarım Nedir?

Dijital dünyanın popülerleşmesi ile günümüzde nasıl markalar ve firmalar ürün ve hizmetlerini dijital kanallar yolu ile kullanıcılara sunmaya çalışıyor ise bu süreçler kişisel bir şekilde de yapılabiliyor. Kendi markasını yaratmak isteyen girişimciler, yazarlığa ilgi duyan ve yazılarını bir internet ortamında bulunmasını isteyen ve daha nice insanın ihtiyaç duyduğu dijital ortama biz portföy web tasarımı diyoruz. Portföy web tasarımı seçenekleri ile kendinize has web siteleri tasarımları seçerek markanızı, yazılarınızı ve daha fazlasını bu web sitesi aracılığı ile kullanıcılar ile buluşturabilirsiniz. Fakat size tavsiyemiz portföy web tasarımı sürecinde kendinizi daha ön planda tutabilmemiz adına profesyonel bir destek olmanız olacaktır. İşte tam olarak bu nokta Pera Kolektif sizler için harika portföy web tasarımı çözümleri sunmakta.

Pera Kolektif İle Portföy Web Tasarımı Süreci

Portföy web tasarımı sürecinde Pera Kolektif uzman ekibi ile öncelikle sizden nasıl bir web sitesi istediğiniz hakkında gerekli briefleri alarak ön bir çalışma yapar. Bu ön çalışma sonucunda bir taslak tasarım oluşturarak sizlere bir rapor sunulur. Onay verdiğiniz takdirde çalışmalara hızla devam ederiz eğer raporda düzeltilmesi gereken bir takım yerler belirlediğinizde sizler için onları da hızlı bir şekilde düzenleriz. Pera Kolektif olarak portföy web tasarımı sürecinde şeffalığa her daim verdiğimiz için süreç sırasında sizleri an ve an bilgilendiririz. Ayrıca web sitesi tasarımı hizmetimizde uzman ekibimiz sizlerin daha iyi bir konumda olması için web sitenizin tasarımını SEO uyumlu, mobil uyumlu, içerisinde bulunan içeriklerin oldukça kaliteli ve arama motorları standartlarına uygun bir şekilde tasarlanmaktadır. Sizlerde bu profesyonel web tasarımı desteğini alarak kendinizi daha iyi bir konuma getirme sürecinde Pera Kolektif’in bu çözümleri ile hemen şimdi tanışabilirsiniz.

Portföy Web Tasarımı Size Büyük Avantaj Sağlar

Pera Kolektif’in sunmuş olduğu bu çözümler ile tanıştıktan sonra sizler için en profesyonel şekilde web sitenizi hazır hale getirmekteyiz. Peki bu web sitesinin var olması sizler için ne gibi avantajlar sağlar maddeler halinde bunu açıkladık;

  • Kişisel web sitesi sayesinde bir firma ile görüşme yaptığınızda sizin isminizle arama yaptıklarında karşılarına ilk olarak portföy web siteniz çıkacağı için bu size + bir puan kazandıracaktır.

 

  • Bu web sitesinde referanslarınızı ve ileride herhangi bir girişime başladığınızda bu süreç hakkında bilgileri bulundurabilirsiniz.

 

  • Portföy web sitenizde, kendinize ait bilgilerinizi rahatlıkla saklayabilirsiniz. Örneğin her an güncelleyebileceğiniz CV bilgilerinizi ve eğitim hayatınız, hobileriniz gibi bilgileri.

 

  • Portföy web sitesi sayesinde adeta kendi markanızı oluşturmuş olabilirsiniz. Bu sayede ilerleyen zamanlarda bu web sitesini bir marka olma yolunda da yönetebilirsiniz.

Kısaca bu web sitesi günlük hayatınızda sizlere oldukça fazla değer katabilir. Bunun için ise daha dikkat çekmek ve iyi bir konumda bulunmak istiyorsanız Pera Kolektif’in sizler için sunmuş olduğu bu profesyonel portföy web tasarımı çözümleri hakkında mutlaka bilgi almalı ve her geçen daha fazla dijitalleşen dünyamızda sizlerde bir an önce yerinizi almalısınız.

Bizimle İletişime Geçin