Kapat
Type at least 1 character to search
Yukarı Dön

Logo Tasarımı

Dijitalde Logo Tasarımının Önemi

Her geçen gün daha fazla dijitalleşen dünyamızda markalar artık büyük bir ölçüde ürün ve hizmetlerini bu dijital kanallarda sunmaya başladı. Fakat şöyle bir durum var ki dijital dünyada aynı ürün ve hizmeti sunabilen birden fazla marka olabiliyor ve buda müşterilerin seçim yaparken zorlanmasına sebep olabilmekte. İşte bu noktada markaların kendileri için oluşturdukları logo ve kimlikleri ön plana çıkıyor. Bir markanın logosu ne kadar profesyonel bir şekilde tasarlanır ve güçlü bir görünüm sunarsa, müşterilerin oluşturulan bu logo ve kurumsal kimlik sayesinde sizleri daha çok tercih edebilir. Bunun için markalar genel olarak logo ve kimlik tasarımında genellikle profesyonel hizmetler almaktadır. Bu yüzden Pera Kolektif tam olarak bu noktada markanız için ürettiği profesyonel logo tasarımı çözümleri dijitalleşen dünyada sizleri daha iyi bir konuma getirmeyi amaçlamaktadır. Peki Pera Kolektif logo tasarımı süreci nasıl işliyor sizlere bu durumdan bahsedelim;

 

Pera Kolektif Ekibinin Logo Tasarımı Süreci Nasıl İşler?

Pera Kolektif’in uzman grafik tasarım ekibi ilk olarak markanız için gerekli araştırmalar yaparak sizlere detaylı bir rapor sunar. İnceledikten sonra onay vermeniz halinde aşağıda belirteceğimiz logo tasarımı sürecine hızlı bir şekilde geçiş yapılır.

İlk Olarak Stratejimizi Belirleriz:

Pera Kolektif olarak, logo tasarımı sürecinin ilk adımında markanız için gerekli olan stratejiler oluşturularak, logoların inşa edilebileceği bir taslak sunarız. Bu süreçte ise sizler ile daima işbirliği halinde olarak fikirlerinizi dinler üzerine kendi fikirlerimizi sunarak ortaya sağlam bir strateji çıkarmaya özen gösteririz. Bu süreç sayesinde logo tasarımınızın ilk basamağını birlikte atmış oluyoruz.

Logonuz İçin En Doğru İfadeyi Buluruz:

Logo tasarım sürecinde en önemli noktalardan birisi ise tasarımdan ziyade logonuz hazır olduğunda müşterilerinize ve genel olarak bulunduğunuz sektöre hitap ediyor mu bu oldukça önemlidir. İşte bu yüzden Pera Kolektif’in tasarım ekibi logo tasarımı sürecinde markanızı daha iyi analiz ederek, doğru ve efektif ifadeler ile sizleri dijital dünyada ve diğer pazar yerlerinde daha anlaşılabilir olmanızı sağlar.

Sizin İçin En Doğru Tasarımı Seçeriz:

Pera Kolektif olarak logo tasarım sürecinde grafik tasarım ekibimiz tarafından markanız için birden fazla tasarım örneği hazırlanır. Sizler ile birlikte bu logo tasarımların dan hangisinin daha iyi olduğu konusunda hem fikir olduktan sonra ekstra olarak daha detaylı çalışmalar ile en doğru logo tasarımını markanız için seçeriz.

Rekabete Büyük Önem Verir, Markanızı Farklı Kılarız:

Her süreçte olduğu gibi logo tasarımında bile sektörel bazlı büyük rekabetler olabilmektedir. Bu yüzden Pera Kolektif markanızın rakiplerinizden daha farklı ve dikkat çekici olabilmesi için bu süreçte detaylı rakip analizleri yaparak daha farklı ve güzel logo tasarımlarını sizlere sunar. Bu sayede rakiplerinizden daha farklı bir konumda olarak müşterilerinizin sizi daha çok tercih etmesini sağlarız.


Son Olarak Genel Kontrolümüzü Dikkatlice Yaparız:

Ekibimiz tasarım sürecinde büyük bir emek sarf edeceği için, markanız için logonuz kullanıma tam olarak hazır geldiğinde son olarak tasarladığımız logoyu detaylı bir şekilde tekrar inceleyerek yaptığımız işten kesinlikle emin olur ve size işimizi öyle teslim ederiz. Teslim ettikten sonra ise, eğer ilerleyen zamanlarda logonuz için gerekli revizeler istemeniz halinde Pera Kolektif ekibi olarak bunu seve seve gerçekleştirmekteyiz. O zaman neden hala bekliyorsun hadi şimdi sizler için sunmuş olduğumuz bu profesyonel logo tasarımı çözümlerimiz ile tanışın, markanızı daha iyi bir konuma getirelim.

Bizimle İletişime Geçin