Kapat
Type at least 1 character to search
Yukarı Dön

E-Ticaret Web Tasarım

E-Ticaret Nedir?

Dijital pazarlamanın önemi günümüzde hiç kuşkusuz su götürmez bir gerçek. İnsanlar artık neredeyse bütün ihtiyaçlarını dijital kanallar aracılığı ile karşılamakta. Bu sebepten ise gittikçe dijitalleşen günümüzde ürün ve hizmetlerinin pazarlamasını yapmak isteyen markalar, bu dijital platformlarda müşterileri ile iletişime geçmeye çalışmaktadır. İşte dijital pazarlamada bu sürece E-Ticaret denilmektedir. Bu sebepten ötürü gerekli çalışmalar yapılarak markaların E-Ticaret sektöründe iyi bir konuma gelmesi için profesyonel destek alması gerekmektedir. İşte Pera Kolektif bu noktada gereken profesyonel desteği uzman ekibi ile sizlere sağlamaktadır.

E-Ticaret Web Tasarımı

Markanızın dijital kanallarda satışlar yaparak kar marjının yükseltilebilmesi, müşteriler tarafından daima tercih edilebilmesi için bir E-Ticaret web sitesi mutlaka bulunmalıdır. Bir E-Ticaret web tasarımı yapılması için öncelikli olarak başarılı ve kaliteli yazılım ve hosting altyapısına ihtiyaç duyulmaktadır. Pera Kolektif işte tam bu noktada sunmuş olduğu detaylı analiz ve fiyatlandırmaları ile markanız için en kaliteli yazılım ve hosting hizmetini sunmaktadır. Bu sayede oldukça zor olan bir süreçte Pera Kolektif ekibinin sizler için ürettiği profesyonel çözümler ile rahat bir şekilde başa çıkabilirsiniz.

E-Ticaret Web Tasarımında Hangi Yazılımı Tercih Etmek Gerekir?

Pera Kolektif olarak 2014 yılından beri içerisinde bulunduğumuz dijital pazarlama sektöründe teknolojik olarak her şeyin gelişmesi ile birlikte E-Ticaret sektörü de büyük ölçüde değişmektedir. Bu sebepten ötürü bir E-Ticaret web tasarımında Pera Kolektif ekibi bu zamana kadar her türlü yazılımsal gelişime ayak uyduran WordPress ve onun yazılımı olan Woocommerce  ile çalışmaya devam etti. Peki bu yazılımın avantajları nedir;

  • Panel yapısı oldukça şık bir tasarıma sahip olduğundan herkesin anlayabileceği bir şekildedir. Kodlama ve görselleri bakımından kolay anlaşılabilmektedir.

 

  • İçerisinde tasarım ekiplerince yapılmış olan yüzlerce E-Ticaret web sitesi bulunduğundan markanız için en uygun tasarımı sizlere kolaylıkla sunuyoruz.

 

  • Pera Kolektif olarak bu yazılımı tercih etmemizin en büyük etkenlerinden birisi Woocommerce altyapısının, sağlam bir güvelik sisteminin entegre edilebilmesi için müsait bir yapıda olmasıdır. Woocommerce, SSL sertifikaları ve bankaların sanal post uygulamaları da dahil olmak üzere, tüm işlemlerinin güvenli bir şekilde gerçekleştirilebilmesini sağlar.

 

  • Ayrıca bu yazılım Seo açısından oldukça uyumlu olduğundan ötürü markanızın arama motorlarında üst sıralarda çıkabilmesi için yapacağımız çalışmalarda önemli kolaylıklar sağlamaktadır
Pera Kolektif E-Ticaret Web Tasarımında Ne Gibi Kolaylık Sağlar?

Markanızın Pera Kolektif ailesi ile birlikte E-Ticaret serüvenine atılması ile sizlere ne gibi kolaylıklar sağlanır sırası ile açıklamak istiyoruz.

  • Tasarım ekibimiz için işlerinin en iyileri olduğundan markanızın web sitesi tasarımında harika işler ortaya çıkarak tamamen dikkat çekici çalışmaları sizler ile buluşturur.

 

  • Pera Kolektif E-Ticaret web sitesi çözümleri ile bu pazarlama sürecine girdiğinizde hedef kitlenize ulaşmak için yüksek ücretler harcayarak reklamlar vermenize gerek kalmayacaktır. Bu süreçte sadece web sitesi tasarımı yapmadığımız gibi markanızın E-Ticaret sürecinde ki pazarlama tarafınıda profesyonel bir şekilde yürütmekteyiz.

 

  • E-Ticaret web tasarım çözümlerimiz ile sitenizde ki ürün çeşitliliğini istediğiniz şekilde arttırabilmekteyiz. Bu sayede web sitenizde sınırsız ürün alanına sahip olabilirsiniz.

 

  • Tasarım sürecinde, markanız için gerekli pazar ve rakip analizi yaparak Pera Kolektif olarak sizler için profesyonel ve efektif pazarlama çözümleri bularak firmanızın daha iyi konumlara gelmesini hedefleriz.

Pera Kolektif üretmiş olduğu profesyonel çözümler, uzman tasarım ekibi, birbirinden farklı E-Ticaret web tasarımı süresince göstermiş olduğu şeffaflık ile markaların dijital kanallarda. markanızın E-Ticaret platformunda daha iyi yerlere getirmek için beklemek yerine hemen şimdi Pera Kolektif çözümleri ile tanışın.

 

Bizimle İletişime Geçin